TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Tonga

Tonga

czas na relaks

Pomijając krzykliwe kurorty i cumujące statki wycieczkowe, Tonga jest nieoszlifowane i bardzo autentyczne. Życie tutaj toczy się w swoim sennym tempie. Wszechobecne jest życie kościelne, a kurczaki i świnie spacerują po ulicach jak ludzie. Nie ma tu żadnej sprawy, która nie może czekać do jutra. Nie musisz nawet szukać doświadczeń kulturowych w Tonga - one są wokół Ciebie!

Po przejściu na leniwy „czas Tonga” poznasz wyspy pełne wspaniałych plaż, skromnych kurortów, niezliczonych możliwości nurkowania powierzchniowego czy głębinowego, jachtingu i kajakarstwa, szlaków turystycznych, surowego wybrzeża i przyjaznych mieszkańców (a zwłaszcza dzieci). Przygotuj się na aktywne spędzenie kilku godzin, a następnie zrelaksuj się przy chłodnym drinku o zachodzie słońca przy szumie wód falujących nad rafą.