TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Guam

Guam

pełne historii

Historia wyspy Guam sięga 4000 lat wstecz. W Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym znajduje się ponad 130 pozycji. Będąc na Guam poznaj historię Two Lovers Point i obejrzyj pokazy kulturalne w wiosce Chamorro. Wybierz się na 4-kilometrową pieszą wycieczkę po stolicy Hågatña i zatrzymaj się w 17 historycznych lokalizacjach. Zwiedź Pacific War Museum i zobacz dowody obrony militarnej Stanów Zjednoczonych, która miała miejsce podczas II wojny światowej.

Zrelaksuj się na jednej plaż wyspy: Ypao Beach Park, Ritidian Point, Tumon Beach i Gun Beach. Tropikalna pogoda, bogactwo życia morskiego i oślepiający biały piasek sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno do rekreacji wodnej, jak i całkowitego relaksu. Na morzu na nurków czeka rzadka okazja by zbadać dwa okręty wojenne z dwóch różnych wojen leżące obok siebie na dnie oceanu. SMS Cormoran II, niemiecki krążownik, zatonął podczas I wojny światowej, a japoński frachtowiec Tokai Maru zatonął podczas WWII.

Zatrzymaj się w dzielnicy Tumon Bay, w której znajduje się szereg kurortów, restauracji, atrakcji i rozrywek. Rozejrzyj się po butikach za luksusowymi markami oraz unikalnym lokalnym rękodziełem. Nie ma lepszego sposobu na poznanie społeczności niż zatrzymanie się na nocnym targu Chamorro Village, gdzie goście mogą skosztować lokalnych potraw, zrobić zakupy i cieszyć się rozrywką na żywo.