TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Nauru

Nauru

wyjątkowe krajobrazy

Nauru to niewielki kraj wyspiarski w Oceanii, położony na południowym Pacyfiku. Jest to najmniejsza niezależna republika na świecie, a ze względu na swoje położenie, ciepły klimat tropikalny i dziewicze wody południowego Pacyfiku jest doskonałym miejscem dla turystów. Na Nauru jest mnóstwo atrakcji, które uczyniły tą destynację wspaniałą dla turystów.

Nauru ma wspaniałe plaże i zadziwiające piękno raf koralowych. Sporty wodne, takie jak nurkowanie i wędkarstwo, są świetnymi źródłami rozrywki na Nauru. Zatoka Anibare to najlepsza plaża Nauru. Możesz tu podziwiać najlepsze panoramy, albo uprawiać surfing lub pływać. Podczas surfowania lub pływania należy jednak być bardzo ostrożnym, ponieważ silne fale i prąd podwodny często zaskakują surferów w zatoce.

Zatoka Anibare położona jest w sąsiedztwie laguny Buada, która jest kolejną największą atrakcją Nauru. Odwiedzający cieszą się pięknem Anibare zarówno w dzień, jak i w nocy. Nocą piękno zatoki skąpanej w promieniach księżyca jest po prostu hipnotyzujące, a siedzenie na piasku w noc pełni księżyca w zatoce Anibare daje poczucie romantyzmu.