Kiribati

Kiribati

stolica światowego wędkarstwa

Kiribati jest dla podróżników. Dla tych, których pasją jest odkrywanie i poznawanie. Dla ludzi, którzy lubią przygodę poza turystycznym szlakiem. Miejsca, w których niewielu było wcześniej oraz dla ludzi, którzy chcą poznać kraj - a nie tylko go zobaczyć. Kiribati podważy Twój pogląd na to, jak powinno wyglądać życie i pokaże mniej skomplikowany sposób życia, w którym rodzina i społeczność są na pierwszym miejscu.

Położone na wschodzie równikowego Pacyfiku Kiribati, oferuje światowej klasy wędkarstwo z wyspy Kiritimati. Na zachodzie znajduje się Grupa Wysp Gilberta, które oferują niesamowite i wyjątkowe doświadczenia kulturowe. Stolica kraju, Tarawa, pełna jest zabytków i eksponatów, które pamiętają jedną z najkrwawszych bitew II wojny światowej - bitwę pod Tarawą.

Jeśli zdecydujesz się na przyjazd tu, zachęcamy do odkrywania Kiribati, aby doświadczyć wielu rozkoszy. South Tarawa nie powinna być jedynym Atolem, który odwiedzasz, gdy masz 33 do wyboru, nawet pobliska Północna Tarawa oferuje zupełnie inną perspektywę.