TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Samoa

Samoa

rajski paradoks

Spokojny ale porywający, dziki ale dobrze wypielęgnowany, wyciszony ale zrodzony z wybuchów wulkanów. Oszałamiające Samoa to rajski paradoks. Pomimo niekwestionowanego naturalnego piękna - opalizujących mórz, jadeitowych dżungli i kryształowych wodospadów - jest to skromne miejsce, pozbawione mega-kurortów i krzykliwych atrakcji, ale z gościnnością tak ciepłą jak słońce wyspy.

Geograficznie i kulturowo ten mały kraj uważany jest za serce Polinezji. Chociaż misjonarze XIX wieku mieli tu ogromne wpływy, kraj ten jednak pozostał jednym z najbardziej autentycznych i tradycyjnych społeczeństw Pacyfiku. W niektórych częściach wysp bardziej prawdopodobne jest natrafienie na kogoś żonglującego ogniem niż na dom ze ścianami. Pomimo swojej izolacji Samoa oferuje ciekawe atrakcje. Od względnie głośnej stolicy Apia, po poruszającą ciszę na wyspie Savai'i. Znajdziesz tu raj, który jest bezpieczny, cukierkowy i łatwy do poruszania się.