Nauru

Nauru

wyjątkowe krajobrazy

Nauru to niewielki kraj wyspiarski w Oceanii, położony na południowym Pacyfiku. Jest to najmniejsza niezależna republika na świecie, a ze względu na swoje położenie, ciepły klimat tropikalny i dziewicze wody południowego Pacyfiku jest doskonałym miejscem dla turystów. Na Nauru jest mnóstwo atrakcji, które uczyniły tą destynację wspaniałą dla turystów.

Nauru ma wspaniałe plaże i zadziwiające piękno raf koralowych. Sporty wodne, takie jak nurkowanie i wędkarstwo, są świetnymi źródłami rozrywki na Nauru. Zatoka Anibare to najlepsza plaża Nauru. Możesz tu podziwiać najlepsze panoramy, albo uprawiać surfing lub pływać. Podczas surfowania lub pływania należy jednak być bardzo ostrożnym, ponieważ silne fale i prąd podwodny często zaskakują surferów w zatoce.

Zatoka Anibare położona jest w sąsiedztwie laguny Buada, która jest kolejną największą atrakcją Nauru. Odwiedzający cieszą się pięknem Anibare zarówno w dzień, jak i w nocy. Nocą piękno zatoki skąpanej w promieniach księżyca jest po prostu hipnotyzujące, a siedzenie na piasku w noc pełni księżyca w zatoce Anibare daje poczucie romantyzmu.