TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Hawaje

Hawaje

piękno nie tylko natury

Łatwo zrozumieć, dlaczego Hawaje stały się synonimem raju. Już samo powitanie przez piękną Hawajkę, tańczącą Hula i witającą się tradycyjnym wieńcem kwiatowym Lei, pozwala wpaść w błogostan. A czekają tu białe plaże, wielobarwne rafy koralowe i wulkany wabiące żądnych przygód podróżników.

Naturalne piękno

Widoki rozrzuconych na błękitnym kobaltowym Pacyfiku wysp są niebiańskie nawet bez potrzeby ozdabiania ich w broszurach turystycznych. Wschody i zachody słońca są tak spektakularne, że same w sobie stanowią powód do świętowania, na przykład na szczycie wulkanu Haleakalā na Maui. W miarę upływu czasu tropikalne Hawaje wydają się być coraz bardziej warte podróży, chociaż trzeba pamiętać, że odwiedzanie tych wysp Polinezyjskich nie jest tanie. Ale bez względu na to, czy marzysz o kąpieli w kryształowych basenach pod wodospadem, czy o leniuchowaniu na złocistych plażach, tutaj znajdziesz to czego szukasz.

Ja się bawić, to na zewnątrz

Tak jak za dawnych lat życie na Hawajach toczy się na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy uprawiasz surfing, pływanie, łowienie ryb czy masz ochotę na piknik, spotkania z naturą są nasycone tradycyjną hawajską miłością i szacunkiem dla ziemi. Wybierz się na wędrówkę po zastygłych strumieniach lawy i w dół żłobionych klifów. Naucz się starożytnego hawajskiego sportu polegającego na ślizganiu się po falach, a następnie nurkuj z gigantycznymi płaszczkami i żółwiami morskimi. Popłyń kajakiem na bezludną przybrzeżną wyspę lub wskocz na pokład rejsu na obserwację wielorybów. Wróć na ląd i wybierz się na konną przejażdżkę z paniolo - kowbojami z Hawajów.