Hawaje

Hawaje

piękno nie tylko natury

Łatwo zrozumieć, dlaczego Hawaje stały się synonimem raju. Już samo powitanie przez piękną Hawajkę, tańczącą Hula i witającą się tradycyjnym wieńcem kwiatowym Lei, pozwala wpaść w błogostan. A czekają tu białe plaże, wielobarwne rafy koralowe i wulkany wabiące żądnych przygód podróżników.

Naturalne piękno

Widoki rozrzuconych na błękitnym kobaltowym Pacyfiku wysp są niebiańskie nawet bez potrzeby ozdabiania ich w broszurach turystycznych. Wschody i zachody słońca są tak spektakularne, że same w sobie stanowią powód do świętowania, na przykład na szczycie wulkanu Haleakalā na Maui. W miarę upływu czasu tropikalne Hawaje wydają się być coraz bardziej warte podróży, chociaż trzeba pamiętać, że odwiedzanie tych wysp Polinezyjskich nie jest tanie. Ale bez względu na to, czy marzysz o kąpieli w kryształowych basenach pod wodospadem, czy o leniuchowaniu na złocistych plażach, tutaj znajdziesz to czego szukasz.

Ja się bawić, to na zewnątrz

Tak jak za dawnych lat życie na Hawajach toczy się na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy uprawiasz surfing, pływanie, łowienie ryb czy masz ochotę na piknik, spotkania z naturą są nasycone tradycyjną hawajską miłością i szacunkiem dla ziemi. Wybierz się na wędrówkę po zastygłych strumieniach lawy i w dół żłobionych klifów. Naucz się starożytnego hawajskiego sportu polegającego na ślizganiu się po falach, a następnie nurkuj z gigantycznymi płaszczkami i żółwiami morskimi. Popłyń kajakiem na bezludną przybrzeżną wyspę lub wskocz na pokład rejsu na obserwację wielorybów. Wróć na ląd i wybierz się na konną przejażdżkę z paniolo - kowbojami z Hawajów.