TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Australia

Australia

kultowe wyprawy samochodowe

Australia to kraj, ale Australia to też nazwa kraju obejmującego wiele krain. Zrozumienie tego drugiego oznacza kroczenie śladami pierwszych ludów. Niezależnie od tego, czy śledzisz zarysy sztuki naskalnej sprzed ponad 20 000 lat w Parku Narodowym Kakadu, pływasz w lazurowych wodach wyspy Rottnest, czy podziwiasz kultowe miejsca w Sydney Harbour, jesteś na ziemi rdzennych mieszkańców.

Australia to kraina marzeń. Od świętych legend o aborygenach, opowiadających o wielkich duchach wyczarowujących rafy koralowe, lasy deszczowe i spalone czerwone pustynie, po podróżników w wygodnych samochodach przemierzających cały kraj, którzy opisują Australię jako swoje wymarzone miejsce.

Australia to najmniejszy kontynent na świecie i największa wyspa, Australia ma prawie taką samą wielkość jak Stany Zjednoczone, ale ma populację wielkości stanu Nowy Jork i jedne z najbardziej ekscentrycznych zwierząt na świecie. Australia to także kraina oszałamiających kontrastów i spektakularnego piękna. Wzdłuż wybrzeża możesz odkrywać tętniące życiem wielokulturowe miasta, rozległe wyspy piaskowe, starożytne lasy deszczowe i jeden z najbardziej niesamowitych cudów natury na świecie - Wielką Rafę Koralową.