TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Wybrzeże Kości Słoniowej

Wybrzeże Kości Słoniowej

na czerwonej ziemi

Wybrzeże Kości Słoniowej to oszałamiające piaski usiane rozgwiazdami. Miejsce pokryte lasami palmowymi i poprzecinane drogami tak pomarańczowymi, że przypominają paski brązującego pudru. To prawdziwy tropikalny raj i kraj, który dąży do postępu gospodarczego. To naród, który szybko modernizuje swój styl życia i kulturę, ale udaje mu się to zrobić bez utraty swojej tożsamości.

Na południu Parc National de Taï ukrywa pod konarami swoich drzew sekrety i unikalne gatunki, a szczyty i doliny Man oferują górski klimat, świeże powietrze i fantastyczne możliwości wędrówek po lasach tropikalnych.

Kurorty nadmorskie w skromnej Assinie i artystycznym Grand Bassam zostały stworzone na weekendowe odosobnienia przyjezdnych z pozostałych rejonów kraju. A Abidżan - stolica wybrzeża Kości Słoniowej – to miejsce gdzie laguny wiją się między drapaczami chmur i iglicami katedr przecinającymi błękitne niebo.