TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Reunion

Reunion

spacer po parku

Reunion - wyłaniająca się z oceanu niczym bazaltowa tarcza okryta zielenią - jest malowniczo magiczną wyspą, która cieszy się naprawdę zdumiewającą różnorodnością krajobrazów. Spodziewaj się niesamowitych gór, szmaragdowych lasów, grzmiących wodospadów, poruszających duszę panoram, energicznych nadmorskich miast i kropli białych lub czarnych plaż. Nie można też zapomnieć o groźnym Piton de la Fournaise, jednym z najbardziej dostępnych aktywnych wulkanów na świecie.

Dzięki niezwykle urozmaiconemu ukształtowaniu terenu, Réunion jest wymarzonym miejscem dla miłośników przyrody. Piesze wycieczki to aktywność numer jeden, ale łatwo dostępne są także paralotniarstwo, kajakarstwo, kolarstwo górskie, rafting, nurkowanie, obserwowanie wielorybów i jazda konna.

Ale nie chodzi tylko o przyrodę, krajobrazy i adrenalinę. Reunion ma również swoje klejnoty kulturowe, w tym oszałamiającą architekturę kreolską w uroczych wioskach, a także kolorowe budynki religijne i barwne festiwale.