TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.

Afryka

afrykańskie baobaby o zachodzie słońca

Nigdzie indziej na świecie nie ma takich dzikich zwierząt, dzikich krain i bogatych tradycji jak w Afryce. Przygotuj się na zakochanie.

Naturalne piękno Afryki

Płótno, na którym napisano epicką historię kontynentu, samo w sobie jest zadziwiające i jest wystarczającym powodem do odkrycia. Od tropikalnych lasów deszczowych i wspaniałej tropikalnej linii brzegowej Afryki Środkowej po falujące wydmy pustyni Namib. Od charakterystycznej sawanny Serengeti po poszarpane góry, zielone wzgórza i kaniony jak głębokie rany, które wyznaczają kontynentalny ruch Wielkiej Doliny Rift. Gdziekolwiek znajdujesz się na tym dużym, pięknym kontynencie, Afryka ma mnóstwo miejsc o naturalnym pięknie.

Nowa Afryka

Przeszłość zachowuje kontrolę nad życiem wielu Afrykanów, ale wielu z nich odważnie spogląda w przyszłość, wnosząc kreatywność i wyrafinowanie do miast i wsi kontynentu. Czasami Nowa Afryka wyraża się w twórczym poszukiwaniu rozwiązań problemów ochrony środowiska kontynentu lub w pragnieniu wyrwania się z restrykcyjnych łańcuchów przeszłości.

Starożytna Afryka

Na tym kontynencie narodzili się pierwsi ludzie, a także ich zwyczaje, tradycje i starożytne obrzędy. To one łączą Afrykanów z przeszłymi pokoleniami i przodkami oraz ze zbiorową pamięcią niezliczonych ludzi. Na wielu obszarach wiejskich może się wydawać, że współczesny świat mógł się nigdy nie wydarzyć, a stare sposoby na życie, takie jak uprawa roli czy hodowla zwierząt - przetrwają. Przetrwały tu uświęcone ceremonie, muzyka, która sięga czasów złotych imperiów Afryki oraz maski, które opowiadają historie o światach duchów. Witamy w Starej Afryce.

Nadrzędna kategoria: Najciekawsze atrakcje turystyczne
in Afryka