TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Nigeria

Nigeria

potęga Afryki

Nigeria to pulsująca energią potęga. Jako najbardziej zaludniony kraj na kontynencie - prawie co piąty Afrykanin jest Nigeryjczykiem - dominuje w regionie. Jednak w ostatnim czasie boom pokazał kilka oznak załamania: gospodarka odczuła spadek cen ropy naftowej. Ale Lagos, główne miasto, odradza się: z kwitnącym przemysłem technologicznym, eleganckimi restauracjami i klubami oraz eksplodującą sceną artystyczną. To megamiasto jest twarzą współczesnej Afryki.

Poza Gidi (jak Lagosianie nazywają swoje miasto) możesz poczuć się tak, jakbyś był samotnym odkrywcą, który ma wgląd w surowe krawędzie świata, zanurzając się w głębokich i warstwowych kulturach. Od sanktuariów Joruba po porty niewolników, od starożytnych muzułmańskich miast na północy po delty rzek i wśród oszałamiających naturalnych środowisk. Krajobrazy Nigerii to wspaniałe antidotum na czasami wyczerpującą podróż.