TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Libia

Libia

starożytna mieszanka kultur

Libia to starożytne skrzyżowanie cywilizacji, które przekazały libijskiemu wybrzeżu jedne z najwspanialszych istniejących rzymskich i greckich ruin - Leptis Magna, Cyrene i Sabratha. Libia ma również jedne z najpiękniejszych zakątków Sahary, od mórz piasku wielkości Szwajcarii i osłoniętych jeziorami palmowymi (Morze Piaskowe Ubari) po odległe masywy ozdobione prehistoryczną sztuką naskalną (Jebel Acacus), miasto labirynt (Ghadames) i odizolowany ciemno-szary wulkan (Wawa al-Namus) w sercu pustyni.

Wstrząsy spowodowane przez libijską rewolucję w 2011 i 2012 roku trwają nadal, a cały kraj pozostaje praktycznie niedostępny dla podróżnych