TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Kamerun

Kamerun

mieszanka kultur i języków

Kamerun to pulsujące serce Afryki, szalona, duszna mozaika aktywnych wulkanów, białych piaszczystych plaż, gęstego lasu deszczowego i wspaniałych spieczonych krajobrazów poprzecinanych dziwacznymi formacjami skalnymi Sahelu. Kamerun jest rozległą układanką etniczną i językową, która jednak w przeciwieństwie do wielu sąsiadów cieszy się dużą stabilnością.

Mimo przyzwoitej infrastruktury drogowej podróżowanie nie jest tutaj o wiele łatwiejsze niż w wielu innych krajach Afryki. Mimo to raczej nie przegapisz żadnego z sygnałów wskazujących, że jesteś w środku fascynującego kontynentu. Wszyscy tu wydają się mieć coś na głowie, muzyka makossy wyznacza rytm życia, ulica pachnie prażonymi bananami, a próg rozkoszy to tylko kawałek grillowanej ryby i ciepłe piwo.