TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Dżibuti

Dżibuti

przystań dla rekinów wielorybich

Dżibuti to tylko drobna plamka na mapie. Niewielki obszar jest tu jednak zrekompensowany urodą. Niewiele krajów na świecie, może z wyjątkiem Islandii, oferuje tak dziwne krajobrazy. Słone jeziora, wygasłe wulkany, zatopione równiny, bazaltowe płaskowyże i majestatyczne kaniony. Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu będą dobrze bawić się i na lądzie i w wodzie. Szczególnie podczas wędrówek, nurkowania i obserwacji rekinów wielorybich w Zatoce Tadżoura.

Dżibuti z wyjątkiem stolicy jest krajem pozbawionym turystyki na masową skalę. Postawiono na ekoturystykę, z pobytami w głębi lądu, które zapewniają fascynujące spojrzenie na życie koczowniczych plemion. Podróżowanie po Dżibuti może nie być tanie, ale pomimo wysokich kosztów życia na pewno opuścisz ten mały zakątek Afryki z nowymi doświadczeniami i wspaniałymi wspomnieniami.