TOP 5 - egzotyka

Patagonia

Wschód Słońca na Cerro Torre w Patagonii Jedyne dźwięki jakie słyszysz, to dzikie wiatry na stepie. Jedyne widoki jakie widzisz, to postrzępione szczyty górskie i spokojne, srebrne jeziora. Znajdujesz się w sercu surowej dziczy wyrzeźbionej przez tony wolno poruszającego się lodu. To jest Patagonia.

Bali

Bali - świątynia Pura Ulun Danu Bratan Bogata i różnorodna kultura Bali rozgrywa się na wszystkich poziomach życia. Od ofiar z płatków kwiatów umieszczanych wszędzie, po procesje radośnie odzianych mieszkańców zamykających główne drogi, gdy maszerują na jedną z niezliczonych ceremonii świątynnych. Tu prawie wszystko ma znaczenie duchowe.

Karnawał w Rio

Tancerka Samby podczas karnawału w Rio de Janeiro Odbywający się co roku w tygodniu poprzedzającym Wielki Post Karnawał w Rio de Janeiro to cudownie opalone tancerki samby, pulsująca muzyka, energia i brawa widzów, którzy przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, aby doświadczyć słynnego na całym świecie święta.
Niebiańskie plaże Seszeli
Legendarny raj, którego wyspy leżą rozproszone po Oceanie Indyjskim.
Polinezyjka podczas tradycyjnego tańca

Polinezja Francuska


Opalone tancerki w trawiastych spódnicach i turkusowe morze.
Żółwie na Galapagos

Ekwador


Amazońskie lasy deszczowe, epickie widoki Andów i Galapagos
Wybrzeże Mauritiusu

Mauritius


Szafirowe wody, białe plaże i zaproszenie do wielkich odkryć
Fidżi zaprasza do relaksu

Fidżi


Olśniewające piaski i wody tak błękitne, że aż świecą.
Gujana Francuska

Gujana Francuska

mieszanka barwnych kultur

Gujana Francuska to zamorskie terytorium Francji pokryte gęstą dżunglą i zamieszkane przez dziką przyrodę. Znajdziesz tu także architekturę kolonialną, niesamowitą historię obozów więziennych i niesamowicie zróżnicowany świat roślin i zwierząt. To dziwna mieszanka francuskiego prawa i wilgotnych lasów deszczowych. Na terenie Gujany Francuskiej tylko kilka miejsc wzdłuż wybrzeża jest łatwo dostępnych, a podróżowanie może być frustrujące, trudne i kosztowne.

Jako departament Francji, jest to jeden z najbogatszych zakątków Ameryki Południowej, z funduszami napływającymi na zapewnienie sprawnego działania Guiana Space Center w Kourou. Ale nawet europejskie supermocarstwo nie jest w stanie okiełznać tej ogromnej, dziewiczej dżungli. Znajdziesz tu dziury w nowo wybrukowanych drogach i paprocie wyrastające między cegłami, a emigranci prowadzą własny, tradycyjny styl życia tak dalece różny od życia metropolii, że trudno uwierzyć, że potrafią w niej funkcjonować.